חוות הגידול המיוחדות שלנו

FROM BEAN TO BREW

SAMAMBIA

ברזיל הינה ארץ שמש, אך ההרים הקרירים והירוקים של סול דה מינה מעניקים את התנאים האידיאליים לגידול קפה מובחר. קפה הגדל בשמורת טבע אקולוגית העובר עיבוד טבעי ללא שטיפה וכך שומר על טעמיו המיוחדים. אתם עומדים ליהנות מקפה מורכב בטעמיו ושונה מרוב זני הקפה הברזילאים. זהו קפה מפתיע, בעל גוף מלא המאופיין בארומה מתוקה. קפה שלאחר אריזתו מתפתחים בו טעמים וריח של שוקולד וארומה ייחודית של פירות יבשים.

YRGALEM

בעיר יירגלם באתיופיה, גדל זן מיוחד במינו ושונה מכל מה שהכרנו. הקפה שם גדל בחלקות ביתיות קטנות ובייצור מוגבל. עבדוללה סוחר הקפה שלנו באתיופיה, בוחר אותו בקפידה ואורז אותו במיוחד עבורנו לפי דרישות האיכות המוקפדות של ארקפה. תתכוננו ליהנות מקפה מעולה עם ארומת הדרים, ריח פרחים עדין וטעם של דבש.

EL HATO BLUE

טעמתם פעם קפה הגדל באדמה וולקנית לא רחוק מהרי געש? זה הזמן! בחווה מיוחדת, השוכנת בתוך בית גידול סחלבים, מתבצע תהליך של קטיף ידני הבורר את פולי הקפה הבשלים והטובים ביותר, הקפה עובר עיבוד ושטיפה, ומיובש בשמש. כריסטיאן, המגדל המקומי שבוחר עבורנו את הקפה האיכותי ביותר, מפעיל בחווה בית ספר ללימוד מקצועות הקפה. תתכוננו לקפה מתקתק עם גוף מלא ותחושה ארומתית קטיפתית, עם טעמים נפלאים של שוקולד וטבק.

LA CUMBRE

קפה זוכה פרס ה "Cup Of Excellence” המגיע אלינו מהחווה המפורסמת - אל מנזנו באל סלבדור. קפה LIMITED EDITION אשר הודות לגידול מטעים גבוהים מעל פני הים, נהנה מאיכויות וחוזק קפה שמעטים זוכים להם. את הקפה הטוב ביותר ממרומי ההר מגדל עבורנו אמיליו, אשר למרות גילו הצעיר, שומר על שיטות העיבוד המסורתיות של אל סלבדור. תתכוננו ליהנות מקפה עשיר עם ארומה מובהקת של אוכמניות ובננה המאופיין במתיקות מהלגימה הראשונה ועד לאפטר טייסט.

PONTO ALEGRE

קפה הוא בראש ובראשונה תמצית חבל הארץ בו הוא גדל. הקפה הזה נולד באיזור בעל משאבי טבע עשירים, הוא עובר קטיף ידני בצורה סלקטיבית, על מנת לברור את הפירות רק כשהם בשלים. השילוב המושלם בין סביבת הגדילה שלו, לייחודיות הקטיף, אוצרת בו טעמים שקשה להתעלם מהם. תתכוננו לקפה בעל טעם מקורי של אגוזים, שקדים ושוקולד. ארומה ייחודית ומתוקה של לתת וקני סוכר ואפטר טייסט מפתיע של שקדים.