בית ארקפה

בית ארקפה 

בטבורה של העיר העברית הראשונה, יצרנו את Arcaffe Rosters שכולו קודש לאהבת הקפה, ומיקמנו בו את בית הקלייה שלנו ביחד עם בית קפה, מקום הממזג מסורת ארוכת שנים של קפה איכותי ביחד עם הסיפור של הדור החדש של הקפה. אנו מאמינים שקפה הוא חוויה רב חושית, ולכן בחרנו לשלב את צלילי הקלייה של פולי קפה טריים ואיכותיים, יחד עם הניחוח המשכר של הכנת הקפה, וכך תוך התענגות על כל לגימה, תוך הדגשת מקורו של הקפה שאתם לוגמים והיכן הוא גדל. ייצרנו עבורכם חמישה זני קפה מובחרים ונדירים הבלעדיים לארקפה, בשיטות מיצוי סודיות המדגישות את הטעמים הטבעיים של פולי הקפה שלנו.

הדור החדש של הקפה

אחרי שנים של מחקר ואינסוף מבחני טעימות, מצאנו את חוות הגידול הטובות והמיוחדות בעולם, אשר מתמחות ב- Specialty Coffee – תו תקן עולמי המבטיח תנאי גידול, ייבוש ומיון אופטימליים ומחייב לאפס פגמים בפולי הקפה.  

מדובר בקפה חד זני (single estate) הנחשב נדיר ואיכותי, בכמויות קטנות ובקלייה מוקפדת, כזה שאי אפשר לשתות בשום מקום אחר פרט לארקפה.

אירועים 

חוגגים? רוצים אירוע על רמה? בואו לעשות זאת בסטנדרט ארקפה! אצלנו חוגגים אירועי חברה, הרמות כוסית, ישיבות, השקות, השכרת Meeting Room ואירועים פרטיים. 
״בית ארקפה״ Arcaffe Rosters –  המקום שיהפוך את האירוע שלך לחוויה שימשיכו לדבר עליה גם כשהאירוע יסתיים.
המקום מעוצב בסגנון Open Light Industrial, היוצר אווירה ייחודית ומסקרנת, עם חצר ובר המאפשרים הצצה למטבח פתוח המציע מנות שף מובחרות שישלימו לכם ולאורחיכם את מעטפת החוויה הכוללת לאירוע בלתי נשכח. את האירוע ילווה צוות שירות מיומן . בנוסף, תוכלו לערוך בבית הקלייה שלנו, הנמצא במקום, סדנאות קפה ייחודיות וחווייתיות  המספרות סיפור מיוחד וייחודי – הסיפור של הדור החדש של הקפה.

לאירוע הבא שלך מלא/י את הפרטים ויועצת האירוח שלנו תיצור קשר בהקדם